Nieruchomości Wielkopolski - Witamy! 61 66 44 888

Nasi partnerzy

W ramach kompleksowej obsługi klienta ściśle współpracujemy z naszymi partnerami biznesowymi.

Kancelaria notarialna Wojciecha Zielińskiego

www.notariusz-zielinski.pl (↗)


Lubbe Łuczak Kancelaria Prawna

Specjalizujemy się w szeroko pojętym prawie cywilnym, handlowym oraz administracyjnym. Podstawowym obszarem naszego działania jest bieżące, kompleksowe doradztwo prawne dla przedsiębiorców, w szczególności przygotowywanie projektów umów, opinii prawnych oraz reprezentowanie Klientów w negocjacjach, a także w postępowaniach sądowych i administracyjnych (w tym sądowo-administracyjnych).
www.legal-poznan.pl (↗)


Rzeczoznawca majątkowy Maciej Wełnicki

Welnicki.pl to firma zajmująca się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Oferuje usługi z zakresu wyceny nieruchomości oraz obsługi nieruchomości. Z powodzeniem prowadzi obsługę procesu inwestycji w nieruchomości (zarówno małe projekty inwestorów indywidualnych jak i projekty deweloperskie) m.in. w zakresie zarządzania nieruchomością, zniesienia współwłasności, regulacji stanu prawnego nieruchomości, analiz opłacalności inwestycji w nieruchomości, analiz przestrzennych, analiz wrażliwości.
www.welnicki.pl (↗)


Dom Kredytowy Notus S. A.

Notus należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku jako niezależny broker produktów hipotecznych. Klienci Domu Kredytowego Notus S.A. mają do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, produkty inwestycyjne, plany oszczędnościowe, produkty ubezpieczeniowe. Posiadamy kilkadziesiąt oddziałów w największych miastach w Polsce. Zespół doradców liczy ponad 400 osób. Misją Domu Kredytowego NOTUS S.A. jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.
dknotus.pl (↗)