Nieruchomości Wielkopolski - Witamy! 608 635 020

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wahacie się Państwo czy skorzystać z naszych usług? Czy warto w ogóle korzystać z usług pośrednika? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

W dobie internetu wiele rzeczy, w tym sprzedaż bądź zakup nieruchomości wydaje się dziecinnie prosty. Dziesiątki portali branżowych oferuje swoje usługi, poradniki służą pomocą, a na niezliczonych forach internetowych można prosić o bezinteresowną pomoc i radę. Tyke w teorii. Jak sprzedaż i zakup lokalu wygląda w rzeczywistości?

Zastanówmy się nad najważniejszymi kwestiami:

Kwestia prawna

Jeżeli nie zajmujecie się Państwo rynkiem nieruchomości na co dzień, zagadnienie to może przysporzyć wiele zmartwień. Niewyjaśnione sprawy prawne, spadkowe, brakujące dokumenty mogą spowodować znaczne opóźnienie w sprzedaży nieruchomości, a także ją uniemożliwić! Patrząc z kolei z drugiej strony - przymierzając się do zakupu nieruchomości trzeba zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Jaka jest jej forma władania, czy istnieją jakieś obciążenia, hipoteki, roszczenia, służebności? Jak je sprawdzić? Dokonując zakupu za naszym pośrednictwem macie Państwo pewność, że wszystkie te rzeczy zostały dokładnie sprawdzone. Tu nie może być miejsca na pomyłkę!

Kwestia wyceny i reklamy

Jak ustalić cenę wywoławczą za mieszkanie? Można oczywiście porównać z innymi ofertami w internecie. Niestety ten sposób jest zawodny, a ceny na portalach mogą wprowadzać w błąd. Jako pośrednicy obsługujący wiele transakcji miesięcznie znamy dodskonale także ceny transakcyjne. Potrafimy poradzić, jak sprawić, by oferta była atrakcyjna. Dodatkowo reklamujemy nasze ogłoszenia na kilkunastu portalach. Dysponujemy banerami i tablicami. Dla naszych klientów przygotowujemy kampanie reklamowe maksymalnie skracające czas potrzebny do sprzedaży nieruchomości.

Kwestia bezpieczeństwa transakcji i nie tylko

Pomagamy swoim klientom na każdym etapie transakcji. Zawsze służymy radą i pomocą. Skrupulatnie sprawdzamy wszyskie informacje. Dodatkowo nasze biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Co ważne, zawsze staramy się przed pokazem nieruchomości podpisać z klientami umowę o pośrednictwo. Dzięki temu wiemy komu mieszkanie pokazujemy. Bo bezpieczeństwo jest najważniejsze.