Nieruchomości Wielkopolski - Witamy! 608 635 020

O firmie

Historia

Początki firmy sięgają 1996 roku. Kilkanaście minionych lat było dla nas okresem intensywnego rozwoju, zdobywania cennego doświadczenia i wiedzy. Cały czas ciężko pracowaliśmy i nadal pracujemy na zaufanie, jakim codziennie obdarzają nas Klienci. Dziś jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych agencji pośrednictwa nieruchomości w Poznaniu.

Rozwój firmy trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, zbieramy kolejne doświadczenia i staramy się, aby nasza praca była jak najlepiej oceniana.

Nasze usługi

Prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, zakupu, wynajmu i najmu mieszkań, domów, nieruchomości komercyjnych, powierzchni magazynowych, nieruchomości gruntowych. Dzięki wieloletniej praktyce nawiązaliśmy współpracę z licznymi sprawdzonymi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, i instytucjami współpracującymi przy obsłudze nieruchomości. Od wielu lat jesteśmy także biurem sprzedaży wielu inwestycji deweloperskich. Wszystkie te elementy składają się na kompleksową obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Służymy pomocą oraz radą na każdym etapie transakcji, począwszy od przygotowania profesjonalnej oferty aż po pomoc w formalnościach związanych z przekazaniem lokalu.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności. Nasi agenci posiadają licencje zawodowe, a biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Polisa