Nieruchomości Wielkopolski - Witamy! 61 66 44 888
Nr oferty
43450868
Rodzaj nieruchomości
Lokale - lokal użytkowy
Rodzaj transakcji
wynajem
Miejscowość
Poznań
Dzielnica
Centrum
Cena
17 764,31 zł
Cena za m2
59,00 zł
Powierzchnia
301,09 m2
Opis oferty:

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją firmy Jakś-Bud!
Dominikańska 9 oferuje lokale użytkowe i 52 luksusowe apartamenty o powierzchni od 31 m2 do ponad 200 m2.


Ulica Dominikańska znajduje się w samym sercu Poznania, i choć panuje na niej niespotykana w tej części miasta cisza, budynek został wyposażony w szereg rozwiązań zapewniających najwyższą izolacyjność akustyczną. Wysokiej jakości okna (drewno Meranti) z szybami o podwyższonym współczynniku akustycznym oraz drzwi akustyczne są gwarancją spokoju w domowym zaciszu. W trosce o najwyższy komfort mieszkańców, podwyższony współczynnik oporu akustycznego charakteryzuje ściany wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami.
Najlepsze materiały budowlane i wykończeniowe (miedziany dach, naturalny kamień na elewacji) oraz rewitalizacja całego kwartału przylegającego do północnej pierzei Starego Rynku sprawiają, że to najlepsze miejsce do życia i pod inwestycje. Ta idealna lokalizacja daje swoim mieszkańcom komfort życia w miejscu, z którego wszędzie jest blisko: najważniejsze urzędy, centra handlowe, najlepsze szkoły, ale także tereny zielone, kina, teatry i restauracje.
Zwieńczający budynek dwuspadowy dach jest mariażem nowoczesności z dawną architekturą znajdującą się w okolicy ulicy Dominkańskiej. W całości pokryty został miedzianą blachą, co jest rozwiązaniem unikatowym i luksusowym. Kubiczna bryła i dwuspadowy dach łączy w sobie elementy z pozoru niemożliwe do pogodzenia współczesność i historię.

Z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach w tej prestiżowej inwestycji zadbano o szereg dodatkowych udogodnień gwarantujących wygodę i bezpieczeństwo. Budynek wyposażony będzie w system kontroli dostępu, monitoring oraz całodobową recepcję z obsługą consierge*, dzięki czemu można się tu poczuć naprawdę komfortowo. Apartamenty z antresolą wyposażone zostały w okna dachowe firmy FAKRO sterowane za pomocą pilota i wyposażone w czujnik deszczu.

Szczegóły dotyczące sprzedaży i aktualnych promocji dostępne są w biurze sprzedaży w Poznaniu przy ul. Garbary 53/2, czynnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00, tel. 61 66 44 888.

Biuro Sprzedaży: Nieruchomości Wielkopolski Pośrednictwo Sp. z o.o.

* uzależnione od decyzji wspólnoty mieszkaniowej

Agent prowadzący:
 
Nieruchomości Wielkopolski
tel. 616644888
rynekpierwotny@nieruchomosciwielkopolski.pl

Masz pytanie? Napisz!
Imię i nazwisko*:
Telefon:
Adres e-mail*:
Treść zapytania*:
* pole obowiązkowe