Nieruchomości Wielkopolski - Witamy! 61 66 44 888
Nr oferty
45030868
Rodzaj nieruchomości
Lokale - lokal użytkowy
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Miejscowość
Poznań
Dzielnica
Grunwald
Rejon
Marcelin
Ulica
Wałbrzyska, Lasek Marceliński
Cena
1 030 524,00 zł
Cena za m2
6 600,00 zł
Powierzchnia
156,14 m2
Liczba pokoi
1
Opis oferty:

"Zielony Marcelin II etap"

Zielony Marcelin przy ul. Wałbrzyskiej 7 w Poznaniu nowa inwestycja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, rozległych terenów spacerowych i rekreacyjnych z rozbudowaną siecią ścieżkami rowerowymi. To lokalizacja wygodna dla ceniących sobie zarówno spokój i otoczenie zieleni, ale także łatwy, szybki i wygodny dostęp do wszystkiego, co duże miasto może zaoferować.

Na parterze budynku usytuowanego przy ulicy Wałbrzyskiej zaplanowane zostały również lokale użytkowe przeznaczone pod nieuciążliwe usługi. W ofercie posiadamy 6 lokali usługowych o zróżnicowanym metrażu od 80 do 215 m2. Na tym etapie istnieje możliwość łącznie lokali w większe powierzchnie.
Architektura obiektów zbudowana jest na zasadzie kontrastu pomiędzy białymi ścianami, a grafitowymi oknami, balustradami balkonów i okładzinami ścian najwyższych kondygnacji. Swobodny układ okien i balkonów oraz zastosowana kolorystyka nadają budynkom lekki charakter.

Zielony Marcelin to zielone dachy z roślinnością ekstensywną i ozdobna zieleń w przestrzeniach wspólnych zaprojektowanych tak, by były one prawdziwymi miejscami wypoczynku, zabawy i relaksu. W projekcie znalazły się place zabaw w otulinie zieleni, mała architektura, miejsca spacerowe dla pieszych i rowerzystów oraz miejsca postojowe dla rowerów.
Planowane zakończenie II etapu: III kwartał 2018 roku.

Cena sprzedaży netto plus podatek VAT 23 %.


Więcej na www.zielonymarcelin.pl
Biuro sprzedaży: Nieruchomości Wielkopolski - Pośrednictwo, tel. 61 66 44 888, 608 635 020.

Agent prowadzący:
 
Nieruchomości Wielkopolski
tel. 616644888
rynekpierwotny@nieruchomosciwielkopolski.pl

Masz pytanie? Napisz!
Imię i nazwisko*:
Telefon:
Adres e-mail*:
Treść zapytania*:
* pole obowiązkowe