Nieruchomości Wielkopolski - Witamy! 61 66 44 888
Nr oferty
46510868
Rodzaj nieruchomości
Mieszkania - mieszkanie
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Miejscowość
Poznań
Dzielnica
Grunwald
Rejon
Marcelin
Ulica
Wałbrzyska, Lasek Marceliński
Cena
301 537,50 zł
Cena za m2
6 450,00 zł
Powierzchnia
46,75 m2
Piętro
1
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
2
Opis oferty:

Zielony Marcelin przy ul. Wałbrzyskiej 7 w Poznaniu ? nowa inwestycja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, rozległych terenów spacerowych i rekreacyjnych z rozbudowaną siecią ścieżkami rowerowymi. To lokalizacja wygodna dla ceniących sobie zarówno spokój i otoczenie zieleni, ale także łatwy, szybki i wygodny dostęp do wszystkiego, co duże miasto może zaoferować.
201 mieszkań, od 35-metrowych kawalerek po 135-metrowe apartamenty, w kompleksie trzech budynków o zróżnicowanej wysokości od pięciu do ośmiu pięter, realizowanych w dwóch etapach inwestycyjnych.
Każde z mieszkań posiada balkon, taras lub ogródek, a apartamenty na najwyższych kondygnacjach duże tarasy.
Architektura obiektów zbudowana jest na zasadzie kontrastu pomiędzy białymi ścianami, a grafitowymi oknami, balustradami balkonów i okładzinami ścian najwyższych kondygnacji. Swobodny układ okien i balkonów oraz zastosowana kolorystyka nadają budynkom lekki charakter. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowane zostały wózkarnie i rowerownie, zlokalizowane przy głównych wejściach do budynków oraz podziemne hale garażowe z miejscami postojowymi.
Na parterze budynku usytuowanego przy ulicy Wałbrzyskiej zaplanowane zostały również lokale użytkowe przeznaczone pod nieuciążliwe usługi.
Zielony Marcelin to zielone dachy z roślinnością ekstensywną i ozdobna zieleń w przestrzeniach wspólnych zaprojektowanych tak, by były one prawdziwymi miejscami wypoczynku, zabawy i relaksu. W projekcie znalazły się place zabaw w otulinie zieleni, mała architektura, miejsca spacerowe dla pieszych i rowerzystów oraz miejsca postojowe dla rowerów. Więcej na www.zielonymarcelin.pl
Biuro sprzedaży: Nieruchomości Wielkopolski - Pośrednictwo, tel. 61 66 44 888, 608 635 020.

Agent prowadzący:
 
Nieruchomości Wielkopolski
tel. 616644888
rynekpierwotny@nieruchomosciwielkopolski.pl

Masz pytanie? Napisz!
Imię i nazwisko*:
Telefon:
Adres e-mail*:
Treść zapytania*:
* pole obowiązkowe