Nieruchomości Wielkopolski - Witamy! 61 66 44 888
Nr oferty
43080868
Rodzaj nieruchomości
Mieszkania - mieszkanie
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Miejscowość
Biedrusko
Ulica
Osiedle Natura
Cena
325 000,00 zł
Cena za m2
5 200,83 zł
Powierzchnia
62,49 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Opis oferty:

NOWA OFERTA!!! O SZCZEGÓŁY PYTAJ W BIURZE SPRZEDAŻY.Mieszkanie posiada duży ogródek o powierzchni 130 m2


Więcej informacji znajdziesz na stronie inwestora: www.jaksbud.pl.

Osiedle Natura Biedrusko to inwestycja firmy JAKŚBUD, która znana jest na rynku deweloperskim od ponad 20 lat z wielu ciekawych projektów zrealizowanych w Poznaniu i okolicach.
Biedrusko to malowniczo położona miejscowość, oddalona o zaledwie 10km od Poznania w kierunku północnym. Otoczona jest terenami o szczególnych walorach przyrodniczych i ekologicznych, które zostały objęte programem Natura 2000, gwarantującym ochronę przyrody i kontrolę nad podejmowanymi na tym obszarze inwestycjami.

Osiedle Natura to kompleks około 160 mieszkań i domów położonych na osiedlu monitorowanym, z placem zabaw, z miejscami postojowymi oraz wykończonymi drogami.
W jego pobliżu znajdują się: przedszkole i szkoły (szkoła publiczna oraz prywatne gimnazjum), sala gimnastyczna i Dom Kultury, apteka i przychodnia lekarska, kościół, kilka sklepów (m.in. Polska Chata, Dino Market, Biedronka) oraz stadnina koni.
Biedrusko jest również bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem - na Śródkę można dojechać w około pół godziny autobusem nr 918, a na os. Sobieskiego w około 20 min. dojeżdża autobus nr 348. Natomiast niespełna 3km w Bolechowie znajduje się przystanek kolejowy, z którego odjeżdża szynobus do Poznania.

Budynki wyróżniają się nowoczesną, lekką architekturą i prostą formą.
Stosowanie przez inwestora JAKŚBUD naturalnych materiałów (cegła silikatowa, szpachlówka wapienna) zapobiega rozwojowi grzybów i flory bakteryjnej, co ma ogromne znaczenie dla alergików.
Dzięki zastosowaniu tych materiałów ściany akumulują ciepło wewnątrz budynków dając dodatkowe oszczędności energii zimą, a latem nie ulegają tak szybko nagrzaniu, dzięki czemu podczas upałów dłużej zachowują chłód.
Do ogrzewania domów firma JAKŚBUD używa gazowych pieców kondensacyjnych najnowszej generacji dbając o takie zestawienie urządzeń, które pozwala na zużycie jak najmniejszej ilości coraz droższej energii. Oszczędnościom energii sprzyja również system ocieplenia domów przy użyciu materiałów firmy BASF, która za swoją innowacyjność została nagrodzona na Targach Budma. System ten wykorzystuje nowy materiał izolacyjny Neopor, który ma o 25 procent lepsze właściwości od stosowanego dotąd styropianu.

Budowane przez JAKŚBUD domy i lokale mieszkalne można zakupić w standardzie deweloperskim.
Za dodatkową opłatą mogą one zostać wyposażone w m.in. ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazience, otwieraną elektrycznie bramę garażową, żaluzje na parterze otwierane automatycznie, okna trzyszybowe, system alarmowy bądź inne dodatkowe opcje, o których pełna informacja dostępna jest w biurze sprzedaży.

Szczegóły dotyczące sprzedaży i aktualnych promocji dostępne są w biurze sprzedaży w Poznaniu przy ul. Garbary 53/2, czynnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00, tel. 61 66 44 888 lub 533 585 565.
Zainteresowanych oglądaniem nieruchomości zapraszamy do Biedruska w sobotę w godzinach od 9.30 do 13.00 po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu spotkania.

Rzuty domów, mieszkań i lokali znajdują się na stronie inwestora: www.jaksbud.pl.

Agent prowadzący:
 
Nieruchomości Wielkopolski
tel. 616644888
rynekpierwotny@nieruchomosciwielkopolski.pl

Masz pytanie? Napisz!
Imię i nazwisko*:
Telefon:
Adres e-mail*:
Treść zapytania*:
* pole obowiązkowe