Nieruchomości Wielkopolski - Witamy! 608 635 020
Nr oferty
53810868
Rodzaj nieruchomości
Lokale - lokal użytkowy
Rodzaj transakcji
sprzedaż
Miejscowość
Poznań
Dzielnica
Nowe Miasto
Rejon
Rataje
Cena
2 661 523,20 zł
Cena za m2
9 840,00 zł
Powierzchnia
270,48 m2
Liczba pokoi
2
Opis oferty:

OSTATNI LOKAL USŁUGOWY W NOWEJ INWESTYCJI POWIERZCHNIA  270 m kw.
Gotowy do odbioru!

Realizacja inwestycji NA POLANCE została zakończona w roku 2022. Wszystkie mieszkania i apartamenty zostały już sprzedane.
Na parterze budynku zaprojektowane zostały lokale usługowe z dużymi przeszkleniami i bardzo dobrą i czytelną ekspozycją od strony ulicy Kaliskiej i Polanka. Intensywna zabudowa mieszkaniowa okolicy, bliskość Politechniki, centrów handlowych Posnania oraz bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych tłumnie odwiedzanych przez Poznaniaków i nie tylko, generuje duży ruch pieszy i samochodowy w bezpośrednim sąsiedztwie budynku NA POLANCE.
NA POLANCE to kameralna inwestycja zrealizowana w Poznaniu  na Łacinie, w dzielnicy Rataje,u zbiegu ulic Polanka i Kaliska, w jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania.
Bliskość Starego Miasta, rozbudowana infrastruktura i bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna sprawiają, że była i jest to nadal najczęściej wybierana lokalizacja zarówno przez osoby poszukujące swojego nowego miejsca do życia lub pracy, a także przez osoby inwestujące w nieruchomości pod wynajem.
NA POLANCE to inwestycja posiadająca wszystkie atuty lokalizacji w centrum miasta. Dzięki położeniu w bliskiej odległości od licznych linii tramwajowych jest świetnie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Poznania.
Na zewnętrznym dziedzińcu przewidziane zostały miejsca postojowe głównie dla osób niepełnosprawnych i do obsługi lokali usługowych Lokal gotowy do odbioru !!
CENA PODANA W OGŁOSZENIU JEST CENĄ NETTO.

Biuro Sprzedaży
Nieruchomości Wielkopolski
tel. 608 635 020
email. : biuro@napolance.com


Oferta nr 53810868 wysłana z systemu LocumNet Online

Agent prowadzący:
 
Nieruchomości Wielkopolski
tel. 608635020
rynekpierwotny@nieruchomosciwielkopolski.pl

Masz pytanie? Napisz!
Imię i nazwisko*:
Telefon:
Adres e-mail*:
Treść zapytania*:
* pole obowiązkowe